آب بندی نمای ساختمان به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به داخل صورت می پذیرد و به دلیل عدم دسترسی آسان عموم افراد به نمای ساختمان، چنین خدماتی بایستی توسط افراد متخصص انجام بپذیرد. روش های متعددی در خصوص اجرای آب بندی نمای ساختمان پیشنهاد داده می شود چون ارتباط مستقیم با نوع مصالح بکار رفته در نما دارد. آب بندی نمای ساختمان در طی چندین مرحله انجام می پذیرد و نحوۀ اجرای آن حائز اهمیت است. گروه کار در ارتفاع نماروز با کسب تجربیات فراوان در حوزۀ کارهای ساختمانی، قادر به ارائه خدمات آب بندی نمای ساختمان  با طناب به صورت کاملاً اصولی هستند.

اجرای آب بندی نمای کامپوزیت و شیشه

هنگام اجرای آب بندی نمای کامپوزیت و شیشه، عمدتاً از چسب های پلی یورتان استفاده می شود چون از دوام و ماندگاری بالا برخوردار است. این چنین متناسب با نیازی که دارید، می توانید بهترین شرایط را برای مرتفع نمودن ایرادات فنی بوجود آمده در نمای ساختمان مد نظر قرار دهید. از جمله مراحل انجام آب بندی نمای ساختمان کامپوزیت و شیشه می توان به برداشتن کلیۀ لاستیک های خراب میان قطعات کامپوزیت و شیشه اشاره نمود. سپس نوبت به استفاده از چسب های پلی یورتان می رسد، تا بدین وسیله بتوانند سطوح درز را بپوشانند.

با توجه به اینکه به سهولت نمی توان چنین چسب هایی را از روی سطوح مصالح کامپوزیت پاک کرد، رعایت کلیۀ اصول اولیه برای مجری کار حائز اهمیت است. هم اکنون جهت دریافت خدمات تخصصی مرتبط به آب بندی نمای ساختمان بدون داربست می توانید از تخصص افراد مجرب بهره مند گردید. آشنایی کامل با روش های مختلف آب بندی نمای ساختمان داشته باشند. از متریال متفاوت منجمله مواد نانو، رزین، عایق های دو جزئی و ... در راستای آب بندی نمای سنگ، سیمان و آجر استفاده می شود. بنابراین در صورت نیاز به دریافت خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان و آب بندی نمای ساختمان می توانید با گروه ساختمانی نماروز تماس حاصل فرمائید.

 گروه نماروز 

آدرس : تهران خیابان بهار جنوبی برج بهار واحد 453

شماره تماس : 33542683-021 و 6141648-0912

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 46
نمایش همه
علاقه مندی ها ()