متناسب با موقعیت کاری، علاوه بر خرید لباس کار، کفش ایمنی، دستکش کار و ... نسبت به خرید کمربند ایمنی هارنس اقدام نمود که البته ارتباط مستقیم با نوع و میزان شدت خطرات احتمالی که دارد که ممکن است فرد با آن مواجه شود. فروش کمربند ایمنی در برند و مدل های متفاوت صورت می پذیرد و در نتیجه عموم افراد و پیمانکاران متناسب با نیاز به سهولت قادر به انتخاب تجهیزات ایمنی مناسب خواهند بود. از اجزای مهم کمربند ایمنی می توان به داشتن تسمه، سگک و همچنین نقاط اتصال در پیرامون آن اشاره کرد که باعث محکم بسته شندن کمربند به بدن شخص می گردد. چندین سال است که در فهرست محصولات فروشگاه رادین ایمن، شاهد عرضه کمربند ایمنی هارنس با کیفیت هستیم.

مزیت خرید کمربند ایمنی فول بادی

این نوع کمربند ایمنی دارای طرح های متفاوت است که باعث می گردد تا فرد در موقعیت های مختلف، بتوانند وسیله مناسب تر و کاربردی‌تری را خریداری کنند. لنیارد به تسمه ایمنی یا همان بند و کابل انعطاف پذیری که در فرآیند ساخت کمربند ایمنی به کار گرفته می شود، اطلاق می شود. در نتیجه میزان کیفیت لنیارد بر روی قیمت کمربند ایمنی تأثیرگذار است. علاوه بر آنکه مدل و همچنین برند نیز بر روی تقاوت قیمت کمربند ایمنی در بازار مؤثر می باشد.

لنیارد ضربه گیر، لنیازد مهار کننده و لنیارد موقعیت یابی از جمله انواع مختلف لنیارد کمربند ایمنی به شمار می روند. در نتیجه مبتنی بر نیاز می توانند محصول با کیفیتی را خریداری کنند. عمدتاً  خرید کمربند ایمنی هارنس  فول بادی بیشتر از سوی افراد توصیه می شود چون کلیه قسمت های بدن را  پوشش می دهد و بدین ترتیب بدن شخص در برابر نیروی ثقل و گرانش زمین مقاومت نشان داده و دارای سیستم تعلیق ایمن و متعادل است. جهت بررسی دقیق مشخصات فنی کمربند ایمنی هارنس می توانید به فروشگاه اینترنتی رادین ایمن مراجعه نمائید.

 فروشگاه رادین ایمن

فروشگاه : بازار آهن شاد آباد بلوار طاووس مجتمع 17 شهریور بلوک ج/A پ 223

انبار : بازار آهن شادآباد میدان جانبازان پاساژ شهر ابزار گذر 4 

تلفن   :   66102040 -021 

همراه  :   1316637 - 0912     چاووشی

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 156
نمایش همه
علاقه مندی ها ()